6 דברים שמשפיעים על עולמנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

למרות שאף אחד מאיתנו לא רוצה להיות סיעודי ורוב החיים זה מצב שנראה רחוק מרובנו, בפועל זה עלול לקרות לכל אחד מאתנו. עם זאת, האם אבא, שהפך ביום אחד לסיעודי, באמת זכאי לביטוח הסיעודי שעליו הוא שילם כל החיים? מי הם הגורמים הקובעים את הקריטריונים עבור מימוש זכויות לחולה סיעודי ובדיקת זכאות, ואיך אפשר לדעת האם אחד מקרובי המשפחה היקרים לנו כל כך באמת נחשב לחולה סיעודי?

ההגדרות היבשות בחוק קובעות בצורה חד משמעית: חולה סיעודי הוא אדם שאינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו, ובלי כל עזרה, לפחות 3 מתוך 6 הפעולות הבאות:

  1. לקום ולשכב
  2. להתלבש ולהתפשט
  3. להתרחץ
  4. לאכול ולשתות
  5. לשלוט על הסוגרים
  6. לנוע באופן עצמאי

בדקתם ובצער רב גילית שאבא שלכם אכן נחשב סיעודי, הוא עומד בכל התנאים היבשים ובטוחים שעכשיו תוכלו להשיג עבורו את הכיסוי של הביטוח הסיעודי שעליו הוא שילם שנים? שם בדיוק מתחילה הבעיה, והחדשות הטובות הן שאתם לפחות לא לבד.

רבים וטובים, בנקודה הזאת, עמדו חסרי אונים מול הבירוקרטיה האינסופית, לא הצליחו לקבל את המגיע ליקיריהם הסיעודיים ונכשלו בתביעות ביטוח סיעודי (https://www.israelhayom.co.il/article/781711). כאן גם בדיוק אנחנו נכנס לתמונה.  כי אנחנו כאן כדי שאתם, והיקרים לכם, תוכלו לישון בשקט. אנחנו נעמוד במקומכם מול חברות הביטוח ונעזור לכם לבנות את התיק הרפואי של האדם היקר לכם, כולל הכנת המסמכים הנדרשים וכולל הגשת תביעת סיעוד אם יהיה בכך צורך. אתם תראו שאתנו ההתמודדות שלכם מול הבירוקרטיה תהיה פשוטה יותר ותוכלו להתרכז במה שחשוב באמת: לעזור לאבא שלכם שהפך לסיעודי וזקוק לכם בכל עת.

לבדיקת זכאות חינם - השאירו פרטים:

מגן - נלחמים בשבילך
מגן - נלחמים בשבילך

ב"מגן" צוות מומחים בעל ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות אל מול חברות הביטוח. החברה מונה כ 100 עובדים מסורים, בעלי ניסיון וידע בתחום מימוש הזכויות. שקיפות, מחויבות והוגנות הם הבסיס לפעילות החברה, ומהווים נר לרגלינו בטיפול במבוטחים.

פרסומים אחרונים

נגישות

לבדיקת זכאות ללא עלות

מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר בסיוע צוות המומחים של מגן