6 דברים שמשפיעים על עולמנו

למרות שאף אחד מאיתנו לא רוצה להיות סיעודי ורוב החיים זה מצב שנראה רחוק מרובנו, בפועל זה עלול לקרות לכל אחד מאתנו. עם זאת, האם אבא, שהפך ביום אחד לסיעודי, באמת זכאי לביטוח הסיעודי שעליו הוא שילם כל החיים? מי הם הגורמים הקובעים את הקריטריונים עבור מימוש זכויות לחולה סיעודי ובדיקת זכאות, ואיך אפשר לדעת האם אחד מקרובי המשפחה היקרים לנו כל כך באמת נחשב לחולה סיעודי?

ההגדרות היבשות בחוק קובעות בצורה חד משמעית: חולה סיעודי הוא אדם שאינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו, ובלי כל עזרה, לפחות 3 מתוך 6 הפעולות הבאות:

  1. לקום ולשכב
  2. להתלבש ולהתפשט
  3. להתרחץ
  4. לאכול ולשתות
  5. לשלוט על הסוגרים
  6. לנוע באופן עצמאי

בדקתם ובצער רב גילית שאבא שלכם אכן נחשב סיעודי, הוא עומד בכל התנאים היבשים ובטוחים שעכשיו תוכלו להשיג עבורו את הכיסוי של הביטוח הסיעודי שעליו הוא שילם שנים? שם בדיוק מתחילה הבעיה, והחדשות הטובות הן שאתם לפחות לא לבד.

רבים וטובים, בנקודה הזאת, עמדו חסרי אונים מול הבירוקרטיה האינסופית, לא הצליחו לקבל את המגיע ליקיריהם הסיעודיים ונכשלו בתביעות ביטוח סיעודי (https://www.israelhayom.co.il/article/781711). כאן גם בדיוק אנחנו נכנס לתמונה.  כי אנחנו כאן כדי שאתם, והיקרים לכם, תוכלו לישון בשקט. אנחנו נעמוד במקומכם מול חברות הביטוח ונעזור לכם לבנות את התיק הרפואי של האדם היקר לכם, כולל הכנת המסמכים הנדרשים וכולל הגשת תביעת סיעוד אם יהיה בכך צורך. אתם תראו שאתנו ההתמודדות שלכם מול הבירוקרטיה תהיה פשוטה יותר ותוכלו להתרכז במה שחשוב באמת: לעזור לאבא שלכם שהפך לסיעודי וזקוק לכם בכל עת.

לבדיקת זכאות חינם - השאירו פרטים:

מגן - נלחמים בשבילך

חברת "מגן מומחים" בעלת ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות והגשת תביעות סיעוד אל מול חברות הביטוח הפרטיות. מעוניינים להגיש תביעה למימוש הביטוח הסיעודי?
צרו איתנו קשר ...

צור קשר
לבדיקת זכאות ללא עלות
השאירו פרטים:
תוכן עניינים:

פרסומים אחרונים

נגישות

לבדיקת זכאות לקבלת קצבת סיעוד

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי