מערכת הבחירות, הקשישים ומה שביניהם

מערכת בחירות רביעית תוך שנתיים, ושוב קולם של אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל נותר בחוץ, וזאת לנוכח היעדרותה של מפלגה ששמה בראש סדר העדיפויות את הדאגה לבני ובנות הגיל השלישי.

הפעם האחרונה שהייתה נציגות משמעותית ליותר מ-מיליון קשישים בישראל בכנסת ישראל, הייתה בבחירות 2006, כאשר מפלגת גיל (גמלאי ישראל לכנסת), בראשותו של רפי איתן ז"ל, גרפה בבחירות שבעה מנדטים והצליחה להיות כוח פרלמנטרי משמעותי עבור ציבור הגמלאים ואוכלוסיית הגיל השלישי, כאשר רפי איתן בעצמו מילא תפקיד של שר לענייני גמלאים בממשלה.

מאז ועד היום, בכל מערכת בחירות אנו שומעים על ניסיונות כאלו ואחרים להצבת רשימה לכנסת  אשר תייצג למעלה מ-מיליון בעלי זכות הצבעה במפה הפוליטית, אך במקרה הטוב, המפלגות המוקמות לקראת מערכות הבחירות אינן עוברות את אחוז החסימה ובמקרה הפחות טוב הן מודיעות על פרישה מהמירוץ עוד לפני יום הבוחר. כפועל יוצא מכך, אוכלוסיית הגיל השלישי מבססת את תקוותה לשינוי כלפיה דרך "הבטחות בחירות" כאלו ואחרות של המפלגות הגדולות ו/או המפלגות הקטנות יותר, אך כולנו יודעים שמדובר בהבטחות לצרכי תעמולת בחירות ותו לא.

למעלה מ-מיליון בעלי זכות בחירה שקולם לא משפיע…

המציאות הפוליטית בישראל בעשורים האחרונים, מקשה על הצבת הנושאים הרלוונטיים לאוכלוסיית הגיל השלישי בראש סדר העדיפויות הממשלתי, ולכן, נושאים כגון הגנה על זכויות פנסיוניות לאחר גיל פרישה, דיור הולם לאוכלוסייה המבוגרת, הגדלת סל התרופות וסל הבריאות לקשישים, ונושאים בוערים נוספים, נותרים בצילה של העשייה הפרלמנטרית, כאשר גם שרים וגם ח"כים פעלתניים במיוחד, מתקשים ליישם מהלכי חקיקה כאלו ואחרים אשר נועדו להטיב עם ציבור הגמלאים והקשישים בישראל. כפועל יוצא מכך, בישראל פועלים ארגונים שונים המנסים לקדם נושאים חשובים ורלוונטיים לאוכלוסיית בני הגיל השלישי בקרב חברי וחברות הכנסת.

מגן – נלחמים למען הזכויות הסיעודיות של בני ובנות הגיל השלישי

אנחנו בחברת מגן מומחים, עוסקים ומתמחים במימוש זכויות סיעודיות, ולרשותנו, ניסיון מעשי ומוכח בניהול תביעות בתחום הביטוח הסיעודי אל מול החברות המבטחות. ידנו אינה בחקיקה אך היא עסוקה בשיפור הרווחה של מבוטחנו בגיל השלישי באמצעות מיצוי מלא של הזכויות במסגרת הפוליסות סיעוד הקיימות. מדי חודש, אנו מסייעים ליותר מ-100 חולים סיעודיים בישראל לקדם את הליכי התביעה שלהם אל מול הגופים הרלוונטיים, כאשר אחוז ניכר מתוכם הם בני ובנות הגיל השלישי. הניסיון המצטבר אותו רכשנו לאורך השנים בכל הנוגע למימוש זכויות סיעודיות, מאפשר לנו להעמיד לרשותכם מערך של שירותים מקצועיים הנלווה לכל התהליך, וביניהם: הכוונה מקצועית לאיסוף ניירת רפואית, הדרכה והכוונה מקצועית לקראת מבחני תלות והערכה תפקודית, מעקב שוטף אחר מצב התביעה אל מול חברת הביטוח ושירותים נוספים שמטרתם להגן על מלוא הזכויות הסיעודיות שלכם, כי אם אתם לא תדאגו לעשות זאת, אף אחד אחר לא יעשה זאת עבורכם, לא במוסדות המדינה ולא בכנסת.

לבדיקת זכאות חינם - השאירו פרטים:

מגן - נלחמים בשבילך

חברת "מגן מומחים" בעלת ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות והגשת תביעות סיעוד אל מול חברות הביטוח הפרטיות. מעוניינים להגיש תביעה למימוש הביטוח הסיעודי?
צרו איתנו קשר ...

צור קשר
לבדיקת זכאות ללא עלות
השאירו פרטים:
תוכן עניינים:

פרסומים אחרונים

נגישות

לבדיקת זכאות ללא עלות

מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר בסיוע צוות המומחים של מגן