השגת קצבת סיעוד באופן עצמאי לעומת חברה למימוש זכויות

'למה, למה אני צריך להתחנן שיתנו לאבא שלי קצבת סיעוד אחרי שכל החיים שלו הוא שילם ביטוח סיעודי? למה במקום לעשות איתו דברים שינעימו לנו את הזמן ביחד אני צריך להתעסק עם חברת הביטוח שלא מוכנה לשלם?!' למרבה הצער, המונולוג הזה ממש לא יוצא דופן. כמעט כל מי שבוחר לנסות להשיג קצבת סיעוד באופן עצמאי מדווח על תחושות תסכול וחוסר אונים, ועל הניסיון של חברת הביטוח להכשיל את המהלך לקבלת קצבת סיעוד. לכן חשוב שתדעו שיש גם דרך אחרת – לפנות לחברה למימוש זכויות שתפעל בשמכם להשגת קצבת הסיעוד.

קצבת סיעוד

מה כל כך חשוב בקצבת סיעוד?

מה כל כך חשוב בקצבת סיעוד? קשה להפריז בחשיבותה של קצבת סיעוד למי שזכאי לה. קצבת סיעוד ניתנת למי שלמעשה אינו מסוגל לתפקד באופן עצמאי בחיי היומיום שלו ונזקק לשם כך לעזרה קבועה. זה יכול להיות עקב התדרדרות קוגנטיבית – למשל דמנציה או אלצהיימר, או מסיבות של ירידה משמעותית בתפקוד הגופני. במקרים כאלה, במידה ולאדם יש פוליסה של ביטוח סיעודי, הוא זכאי עקרונית לקצבת סיעוד. זוהי קצבה חודשית בגובה אלפי שקלים, שנועדה לתמוך בו כספית ולסייע לו במימון הטיפול והעזרה הנדרשים לו. אי-קבלת קצבת סיעוד עלולה להעמיד את האדם בפני שוקת שבורה מבחינה כלכלית!

האם יש גיל מינימום לקבלת קצבת סיעוד?

מצב סיעודי עלול לקרות בכל גיל, אך מטבע הדברים הוא נפוץ בעיקר בגיל השלישי. כך קורה שברוב המקרים מי שמטפל בהשגת קצבת הסיעוד הוא הילדים או אנשים אחרים מהמעגל המשפחתי הקרוב של המבוטח, והם אלו שעומדים בחזית ההתמודדות עם חברת הביטוח.

הגשת תביעה עצמאית לקצבת סיעוד – הסיכונים והסיכויים

הגשת תביעה עצמאית לקצבת סיעוד – הסיכונים והסיכויים האינטואיציה הראשונית של מי שמתחיל בתהליך של השגת קצבת סיעוד היא שאפשר להסתדר עם זה לבד. אחרי הכל, על פניו כל מה שנדרש הוא לספק לחברת הביטוח הוכחות לכך שהמבוטח אכן הפך לסיעודי, ואז הוא יתחיל לקבל קצבת סיעוד. אבל המציאות מוכיחה אחרת. בלי ליווי מקצועי, רוב הסיכויים שחברת הביטוח תעשה כל שביכולתה כדי לחסוך מעצמה את תשלום קצבת הסיעוד. האדם הסביר, שאיננו מצוי בכל רזי קצבת הסיעוד וכלליה, עלול בקלות ליפול בסטטיסטיקה האומרת שכמחצית מתביעות הסיעוד שמוגשות באופן עצמאי – נדחות על ידי חברות הביטוח!

הגשת תביעה לקצבת סיעוד באמצעות חברה למימוש זכויות – הגדלה משמעותית של סיכויי הזכיה

הגשת תביעה לקצבת סיעוד באמצעות חברה למימוש זכויות – הגדלה משמעותית של סיכויי הזכיה בגלל החשיבות הקריטית של קצבת הסיעוד לרווחת האדם הסיעודי, אין מקום לטעויות. לכן, חשוב שתעשו כל מה שאפשר כדי להגיע למימוש הזכויות המגיעות לו. הליווי המקצועי שלנו, כחברה של מימוש זכויות, מעלה משמעותית את סיכויי התביעה, ובה-בעת מוריד מכם את העול הכרוך בטיפול בה.

קצבת סיעוד

מה אנו, כחברה למימוש זכויות, מציעים לכם?

  1. בדיקה מקדמית של הזכאות לקצבת סיעוד.
  2. איסוף כל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים, ושליחה לבדיקות רפואיות משלימות במקרה הצורך.
  3. הגשת תיק תביעה מסודר, כולל כל התיעוד הרפואי הנדרש לצורך מימוש הזכויות.
  4. הכנת האדם הסיעודי ל'בדיקת יכולת' שמתבצעת מטעם חברת הביטוח. בדיקה זו קובעת האם המבוטח אכן תלוי בזולת במידה רבה, ולכן חשוב שהיא תשקף באופן אמיתי את מצבו.
  5. מתן מענה לכל דרישה מטעם חברת הביטוח.
  6. ליווי מקצועי מטעם מנהל התיק האישי שלכם, עד למימוש מלוא הזכויות.
  7. אימות ובקרה של קביעות חברת הביטוח. אם התביעה מאושרת – נוודא את מימוש הזכויות במלואן.

במקרה של דחיית התביעה – נגיש ערעור.

אנו מאמינים ביכולת שלנו לדאוג למימוש הזכויות שלכם. לכן התשלום עבור השרות הינו על בסיס הצלחה בלבד! התשלום מחושב כעמלה מתוך הסכום בו זכינו עבורכם.

לבדיקת זכאות חינם - השאירו פרטים:

מגן - נלחמים בשבילך

חברת "מגן מומחים" בעלת ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות והגשת תביעות סיעוד אל מול חברות הביטוח הפרטיות. מעוניינים להגיש תביעה למימוש הביטוח הסיעודי?
צרו איתנו קשר ...

צור קשר
לבדיקת זכאות ללא עלות
השאירו פרטים:
תוכן עניינים:

פרסומים אחרונים

נגישות

לבדיקת זכאות לקבלת קצבת סיעוד

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי