העיקר הבריאות

בהתאם לחוק ביטוח בריאות ממלכתי, שנחקק בשנת 1995, למעשה מדינת ישראל מספקת לכלל תושביה סל בריאות אחיד. עם זאת, כניסתו של החוק שינתה את חוקי המשחק, שכן החוק אפשר את כניסתן של חברות הביטוח וקופות החולים למעגל, כך שזה לא מפתיע שהן עבדו לאורך שנים על פיתוח ושיווק של מוצרי ביטוח משלימים, והכל בהתאם לחוק. למעשה היום קופות החולים מציעות לכל לקוחותיהן שירותי בריאות נוספים העונים לשם שב"ן ואשר מציעים בפועל כיסויים מורחבים, והכול תמורת תשלום נוסף כמובן.

בנוסף קופות הביטוח משווקות פוליסות סיעוד שונות ולמעשה הן משמשות גורם תיווך בין המבוטחים שלהם ובין חברות הביטוח השונות. כדאי לדעת: פוליסות הסיעוד המשווקות על ידי קופות החולים אחידות ביניהן ונותנות כיסוי בסיסי ללקוח לתקופה מקסימלית של חמש שנים, כמובן, רק במקרים שבהם המבוטח עונה להגדרת הביטוח בהתאם לפוליסה. זה נכון המוצר הזה משווק לקהל הרחב בתור כיסוי ביטוחי סוציאלי, כי זה נעשה במסגרת קופת החולים, אך בפועל ההתמודדות ברגע האמת היא מול חברות הביטוח השונות.

הבעיה בהתנהלות הזאת היא שהאינטרס של חברות הביטוח מנוגד לחלוטין לאינטרס של הלקוח, שכן מטרתן היא להרוויח כמה שיותר, על גבו של הלקוח…מבולבלים? תוהים מה תוכלו לעשות? כאן בדיוק חברת "מגן מומחים" נכנסת לתמונה. החברה מסייעת ללקוחותיה לקבל הכרה מלאה במצבם הרפואי אל מול הבירוקרטיה של חברות הביטוח והיא מביאה איתה ניסיון ומקצועיות עד שנשיג מטרה אחת ויחידה – מימוש זכויות ביטוח סיעודי של ציבור המבוטחים. לכן, אם גם אתם זקוקים לעזרה אל תהססו ופנו עוד היום לקבלת סיוע מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

לבדיקת זכאות חינם - השאירו פרטים:

מגן - נלחמים בשבילך

חברת "מגן מומחים" בעלת ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות והגשת תביעות סיעוד אל מול חברות הביטוח הפרטיות. מעוניינים להגיש תביעה למימוש הביטוח הסיעודי?
צרו איתנו קשר ...

צור קשר
לבדיקת זכאות ללא עלות
השאירו פרטים:
תוכן עניינים:

פרסומים אחרונים

נגישות

לבדיקת זכאות לקבלת קצבת סיעוד

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי