ביטוח סיעודי קופת חולים מאוחדת

המוצר הביטוחי המשווק על ידי קופת החולים מאוחדת בתחום הסיעוד ידוע בשם: ביטוח סיעודי מאוחדת זהב, כאשר החברה המבטחת היא חברת הביטוח מנורה. בדומה לכל פוליסת סיעוד אחידה אחרת המשווקת על ידי קופות החולים האחרות, גם בפוליסה האחידה של קופת החולים מאוחדת, ההצטרפות מתאפשרת לכל אחד ואחת מחברי הקופה בכל גיל.

ביטוח סיעודי מאוחדת

תנאי וכיסויי הפוליסה הינם אחידים לכלל חברי הקופה וזאת בהתאם לשכבת הגיל אליה הם משתייכים במעמד ההצטרפות ובהתאם למקום שהותם לאחר קרות המקרה הביטוחי (בית או מוסד סיעודי). כמו כן, הפוליסה האחידה הינה לתקופה מרבית של 60 חודשים (5 שנים).

ביטוח סיעודי קופת חולים מאוחדת

מימוש זכויות ביטוח סיעוד לחברי קופת החולים מאוחדת

חברי קופת החולים מאוחדת? זה הזמן להגן על מלוא זכויותיכם הביטוחיות בתחום הסיעוד!

הכירו את הכיסויים המגיעים לכם בהתאם לפוליסה האחידה:

כל מבוטח זכאי לפיצוי כספי התואם את הגיל בו הצטרף לביטוח ובהתאם למקום שהותו (בית או מוסד סיעודי). התקופה המרבית היא 60 חודשים. להלן הפיצוי הכספי בהתאם לגיל ושהות;

במידה והמבוטח שוהה בבית:

גיל הצטרפות עד 49 – 5500 ₪  

גיל הצטרפות 49-59 – 4500 ₪

גיל הצטרפות מעל 59 –  3500 ₪

במידה והמבוטח שוהה במוסד סיעודי:

גיל הצטרפות עד 49 – 10,000 (ועד 80%)

גיל הצטרפות 49-59 – 500 (ועד 80%)

גיל הצטרפות מעל 59 –  500 (ועד 80%)

אנחנו בחברת מגן מאפשרים לכל אחד ואחת מחברי קופת החולים מאוחדת המוגדרים במצב סיעודי, להסתייע בשירותי המומחים שלנו לצורך מימוש זכויות ביטוח סיעוד. צוות המומחים שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים ומנוסים בתחומם המכירים מקרוב את נבכי הבירוקרטיה ונהלי העבודה השונים הנדרשים לצורך הגשת תביעות ביטוח כנגד החברות המבטחות.

מדי חודש, צוות המומחים  שלנו מטפל באופן אישי בלמעלה מ-100 תביעות סיעוד, כאשר אחוזי ההצלחה שלנו גבוהים במיוחד! צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים הנדרשים ועד למיצוי מלוא הזכויות וקבלת פיצוי מקסימאלי.

לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר כאן

תביעות סיעוד בקופות חולים נוספות:

לאומית | מכבי | כללית

 

לבדיקת זכאות חינם - השאירו פרטים:

מגן - נלחמים בשבילך

חברת "מגן מומחים" בעלת ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות והגשת תביעות סיעוד אל מול חברות הביטוח הפרטיות. מעוניינים להגיש תביעה למימוש הביטוח הסיעודי?
צרו איתנו קשר ...

צור קשר
לבדיקת זכאות ללא עלות
השאירו פרטים:
תוכן עניינים:

מידע מקצועי

פרסומים אחרונים

נגישות

לבדיקת זכאות ללא עלות

מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר בסיוע צוות המומחים של מגן