אודות מגן מומחים

חולים במצב סיעודי? מתמודדים עם מכשולי בירוקרטיה בדרך למימוש זכויותיכם הביטוחיות? חברות הביטוח מערימות עליכם קשיים ומונעות מכם לקבל את המגיע לכם על פי תנאי הפוליסה? זה הזמן ל-מגן, החברה המובילה בישראל למימוש זכויות ביטוחיות בתחום ביטוחי הסיעוד.

חברת מגן נוסדה והוקמה מתוך הזדהות עמוקה עם המצוקה האמיתית עימה נדרשים להתמודד רבים מאזרחי ישראל בבואם לממש את זכויותיהם הביטוחיות בתחום ביטוחי הסיעוד.

כידוע, רבים מאזרחי המדינה, מצטרפים למסלול ביטוחי כזה או אחר בתחום ביטוחי הסיעוד, על מנת להבטיח לעצמם סכום פיצוי חודשי קבוע וידוע מראש, במקרה של התדרדרות תפקודית ו/או קוגניטיבית בתקופה כזו או אחרת של חייהם. אך בעוד ההצטרפות למסלול הביטוחי נוחה וקלה, הנתונים מלמדים כי בעת קרות מקרה ביטוחי, מבוטחים רבים ניצבים בפני שוקת שבורה מבלי שהם מצליחים לממש את זכויותיהם הביטוחיות.

אי מימוש זכויות ביטוחיות בתחום ביטוחי הסיעוד, יכול לנבוע כתוצאה מחוסר מודעות מצד המבוטח בנוגע להיקף זכויותיו, על רקע בירוקרטיה מסורבלת ומתישה או על רקע חוסר הבנה בתחום. לצערנו, חברות הביטוח "מנצלות" את המצב הסיעודי עימו נדרשים להתמודד המבוטחים, והן מערימות לא מעט קשיים המונעים בחלק לא מבוטל מהמקרים את קבלתם של תגמולי ביטוחי היכולים לסייע רבות למבוטח ובני משפחתו.

מגן – מומחים במימוש זכויות סיעודיות

חברת מגן קיימת בשוק מספר שנים ומנוהלת על ידי צוות מקצועי בעל ניסיון והבנה עמוקים מאוד בתחום, כל אחד ואחת מאנשי החברה, בקיא בתחום ונחשב לבעל מומחיות ומקצועיות. החברה מטפלת מדי חודש בלמעלה מ- 100 תביעות ביטוח חדשות בתחום הסיעוד עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד וזוהי אחת החוזקות של החברה.

החברה מונה כ 200 עובדים ופרוסה בארבעה מוקדים ברחבי הארץ – בני ברק, אשקלון, ראש העין וקריית גת.

ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך

על מנת להגן על מלוא הזכויות הסיעודיות העומדות לרשות כל אחד ואחת מלקוחות החברה, צוות המומחים של מגן, מלווה באופן אישי ומקצועי כל תביעת ביטוח סיעודי המוגשת כנגד הגורם המבטח. במסגרת הטיפול המקצועי עומדים לרשותכם השירותים הבאים:

  • הכוונה מקצועית לצורך איסוף ניירת רפואית הנדרשת לצורך בניית תיק התביעה
  • סיוע מקצועי בכל הנוגע למילוי טופסי התביעה
  • הדרכה והכוונה מקצועית לקראת הערכה תפקודית הנערכת למבוטח על ידי החברה המבטחת
  • מעקב שוטף אל מול חברת הביטוח, לרבות, בירור החלטתה בנוגע לכתב התביעה
  • הגשת ערר לחברת הביטוח במידת הצורך

ושירותים מקצועיים נוספים שנועדו למטרה אחת ויחידה: מימוש מלוא הזכויות הסיעודיות של ציבור המבוטחים!

חשוב לנו שתדעו: אנחנו בחברת מגן מאמינים ביכולות המקצועיות שלנו המבוססות על ההיכרות המעמיקה שלנו עם ענף הביטוח ותחום מימוש זכויות ביטוחיות, ולכן, אנו עובדים על בסיס הצלחה בלבד בשיטת "לא זכית – לא שילמת".

*השירות אינו מוגדר כייעוץ והוא איננו מהווה שירות משפטי

 

לבדיקת זכאות חינם - השאירו פרטים:

מגן - נלחמים בשבילך

חברת "מגן מומחים" בעלת ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות והגשת תביעות סיעוד אל מול חברות הביטוח הפרטיות. מעוניינים להגיש תביעה למימוש הביטוח הסיעודי?
צרו איתנו קשר ...

צור קשר
לבדיקת זכאות ללא עלות
השאירו פרטים:
תוכן עניינים:

מידע מקצועי

פרסומים אחרונים

נגישות

לבדיקת זכאות לקבלת קצבת סיעוד

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי