ביטוח סיעודי קופת חולים לאומית

רפורמת "פוליסה אחידה – סיעוד" אשר נכנסה לתוקפה בתאריך 1/7/2016, מחייבת את קופות החולים לשווק מוצרי ביטוחי אחיד הן בתנאיו והן בכיסויו, כאשר ההבדל בין הפוליסות בא לידי ביטוי רק בעלויות הביטוח וברמת השירות. קופת החולים לאומית, בדומה לכל קופות החולים האחרות, מציעה לחברי הקופה ביטוח סיעודי על פי תנאי הפוליסה האחידה. מוצר ביטוחי זה ידוע בשם: ביטוח סיעודי לאומית זהב והחברה מבטחת העומדת מאחורי הפוליסה היא חברת הביטוח מנורה.

מוצר ביטוחי זה הידוע בשם ביטוח סיעודי קופת חולים לאומית, זהה בתנאיו וכיסויו לכל פוליסת סיעוד אחרת המשווקת על ידי קופות החולים, כאשר לקוחות חדשים העוברים מקופה אחרת לקופת החולים לאומית, יכולים לשמור על רצף התנאים בכפוף לאישורי רצף זכויות מקופת החולים הקודמת בה הם היו חברים.

ביטוח סיעודי קופת חולים לאומית

מימוש זכויות ביטוח סיעודי לחברי קופת החולים לאומית

חברי קופת החולים לאומית? נדרשים לתבוע את המגיע לכם מתוקף פוליסת ביטוח סיעודי לאומית זהב? אנחנו בחברת מגן כאן בשבילכם…

חברתנו הוקמה על מנת לעזור ולסייע לכלל החולים הסיעודיים, לקבל הכרה במצבם הרפואי אל מול חברות הביטוח השונות המבטחות את חברי קופות החולים, ובכך לממש את מלוא זכויותיהם הביטוחיות על פי תנאי הפוליסה האחידה.

כיסויי הפוליסה האחידה:

תנאי הפוליסה האחידה גורסים כי כל מבוטח זכאי לפיצוי כספי בהתאם לגיל בו הצטרף לביטוח ובהתאם למקום השהות בו: בית או מוסד סיעודי ולתקופה מרבית של 60 חודשים. להלן פירוט:

 

גיל הצטרפות עד 49

גיל הצטרפות 49-59

גיל הצטרפות מעל 59

שהות בבית

5,500

4,500

3,500

שהות במוסד

10,000 (ועד 80%)

6,500 (ועד 80%)

4,500 (ועד 80%)

לרשותנו, ניסיון רב שנים בניהול תביעות ביטוח בתחום הסיעוד, החל משלב איסוף החומר הרפואי הנדרש, דרך הגשת כתב תביעת סיעוד ועד למיצוי מלוא הזכויות וקבלת פיצוי מקסימאלי.

למידע נוסף בנושא, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן, להשאיר פרטים וצוות המומחים שלנו יצור איתכם קשר בהקדם.

לבדיקת זכאות חינם - השאירו פרטים:

מגן - נלחמים בשבילך
מגן - נלחמים בשבילך

ב"מגן" צוות מומחים בעל ניסיון עשיר וידע מקצועי במימוש זכויות סיעודיות אל מול חברות הביטוח. החברה מונה כ 100 עובדים מסורים, בעלי ניסיון וידע בתחום מימוש הזכויות. שקיפות, מחויבות והוגנות הם הבסיס לפעילות החברה, ומהווים נר לרגלינו בטיפול במבוטחים.

לבדיקת זכאות ללא עלות
השאירו פרטים:

פרסומים אחרונים

תוכן עניינים:
נגישות

לבדיקת זכאות ללא עלות

מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר בסיוע צוות המומחים של מגן